| Dianaa0Xd a întrebat:

Salut; p daca mananci numai mere timp de 1 - 2 saptamani cate kg poti sa slabesti? happy

7 răspunsuri:
| Dianananahalfpastee a răspuns:

1kg/saptamana, dar exista riscul sa te imblonavesti daca incepi "dieta" dintr-o data, deoarece corpul tau nu e obisnuit cu atat de putina cantitate de mancare usoara... poti sa mananci si cate un ou pe saptamana pentru stomac

| Alexutzapoopuic a răspuns:

Cred ca circa 15 kg dar nu ti-as sugera dieta asta, cea mai buna dieta pe care am tinuto eu a fost sa mananc o sincura chestie pe zi de exemplu o zi crtofi firti, o zi orez am slabit 10 kg in 2 saptamani si nu am am facut de loc sport iar dupa ce am inceput sa mananc normal nu mam mai ingrasathappy

| Filip23 a răspuns:

Nu-i recomandat sa treci de la mancare fiarta la cruditati deodata. Te poti imbolnavi de stomac si/sau intestine. E un regim (Oshawa) care indica asocierea cu orezul fiert, dar nu stiu daca e pentru slabire.

| m0x a răspuns:

Poti muri

| Anonim3495872345 a răspuns:

Poi. Probabil 2 kg dai jos dar cam greu. Incearca sa faci si sport. Alearga, fa abdomene etc.

| torchwood a răspuns:

E posibil sa ajungi la urgente sau in cel mai rau caz sa dai coltu'!

| Iacob_Eduard_1992 a răspuns:

Poti slabi cam 4, 5 kg sau daca mananci mai multe mere pe zi poti sslabi in 2 saptamani 6, 7 kgwinking mult succes la slabit