| nico1996 a întrebat:

Snackurile acelea ce se fac in ulei ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Ideea e că au o grămadă de calorii(în jur de 500), deci în mod normal ar fi mai graşi cei ce le mănâncă, decât cei ce nu.
Um... dar asta nu înseamnă că nu poţi să fi slabă şi să mănânci snacksuri. Dar e, e într-adevăr foarte nesănătos. Mai bine renunţi la ele.
O zi frumoasă!

| mona a răspuns:

Ingrasa

| AndreeaRox a răspuns:

Normaaaaaaal!

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, mai ales daca mananci multe si la ore tarzii.

| TashaUhm a răspuns:

Tu ce zici`?
Pai aia de 3 tone cu ce crezi ca au crescut, cu aer`?! laughing

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Sunt niste tampenii care ingrasa. Iti recomand sa nu cumperi niciodata!

| deny2013 a răspuns:

Daaa!