| Liliak a întrebat:

Somnul meu este tulburat de sforaitul sotului.Remedii impotriva sforaitului? Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Teooo a răspuns:

Exista la farmacii niste plasturi pentru sforait dar nu stiu daca sunt folositori, poti incerca. Uite aici niste sfaturi:

http://www.askmen.ro/Sforaitul_e_o_boala_nu_un_moft-a2554.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benzile nazale „Respir Uşor" ţin cont şi de tipul de piele pe care îl aveţi, în farmacii găsindu-se plasturi pentru piele normală, uscată sau sensibilă. O cutie cu zece plasturi costă 31, 4 lei, iar una cu 30 de plasturi costă 62, 8 lei. Pot fi purtati pana la 12 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bagi un mar in gura si o sa respire pe nas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa slabeasca, in primul rand.remedii naturale ar fi :cate un cot intre coaste din cand in cand si plonjarea pe sol de la inaltimea patului, in cazul in care chestia cu cotul nu functioneaza.acum serios, trebuie sa slabeasca.