| KinekT a întrebat:

Sora mea are 2 ani.Uneori se pune pe burta si incepe sa se apese in jos si transpira si uneori chiar incepe sa planga. Poate parea aiurea dar poate insemna ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexutzaAlexaAle a răspuns:

Eu zic sa o duci la un control pentru ca nu mi se pare ceva normal...