Întrebare recomandată | hp8510p a întrebat:

Spray-ul auricular Humex ma va ajuta sa scap de un dop de ceara din ureche?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spray urile astea sunt niste porcarii, daca ai un dop atat de deranjant ar trebui sa te duci la un control

| Joker11 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai vizita un medic orl-ist pentru ati desfunda urechea.

| deliqventa13 a răspuns:

Nu stiu.Eu cand eram mica mi s-a desfundat urechea de catre un medic de familie, te sfatuiesc sa te duci si tu

| leivi a răspuns:

Daca te iei dupa reclama DA!

| stargazer a răspuns:

Poti incerca, nu are cum sa iti agraveze problema. Daca nu functioneaza, du-te la medic, nu e dureros si te scapa repede de dopul de ceara

| AngelaD a răspuns:

Eu îți recomand să te rogi la Dumnezeu. Cu ajutorul lui vei scăpa de orice probleme.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru AngelaD):

Dumnezeu? serios?

| AngelaD a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Sunt foarte serioasă. Pe mine m-a ajutat mai mereu și încă o va face pentru că am credință.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru AngelaD):

Sa te rogi tu la dumnezeu cand o sa te intareasca o kkre fix in mijlocul unui examen! Sa vezi atunci! Am inteles ca unii sunt spalati pe creier de biserica dar totusi, e un dop de ceara, nu cancer!

| alex545 a răspuns:

Da sprayul va dizolva dopul.

| Anonima1345 a răspuns:

Da merge, am incercat si eu

| Didyna a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai vizita un medic orl-ist pentru ati desfunda urechea. Sau daca nu vrei, foloseste un Audispary!