| MihaMihaellaa a întrebat:

Spune-ti-mi si mie va rog frumos cum fac sa ma ingras ei eu? Nu mai suport. Toata viata am fost slaba, bine ca am mai pus cateva kg pe mine foarte greu. Mananc foarte mult si tot nu ma ingras.M-am saturat sa rada lumea de mine si sa ma critice si sa-mi spuna ca eu nu mananc, dar eu mananc, chiar foarte mult. Am avut o colega care era slaba ca mine iar dupa s-a ingrasat foarte mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Asta este metabolismul tau.ai arderile caloriilor mai rapide.

| MihaMihaellaa explică (pentru express11):

Si ce ar trebui sa fac sa am metabolism mai lent?