| timioros a întrebat:

Spuneti-mi ceva mancaruri nesanatoase care ingrasa. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Florin6326 a răspuns:

In general mancarea de la Fastfood

| BlogVitaClub a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie nesanatoase ca sa te ingrase. daca au carbohidrati multi, sigur te ingrasa
intra pe www.blog.vitaclub.ro si gasesti mai multe informatii.

| AddaSunnii a răspuns:

Tot ce exista la McDonald big hug
Altele: Grasimi!

| Karinakari99 a răspuns:

Cartofii prăjiţi, fasole şi produse de la Fast Food.

| Alecsandri a răspuns:

Fast Foodurile si mancarurile prajite sunt cele mai nesanatoase.

| dindu a răspuns:

Kfc,Mcdonald.intr-un cuvant fastfood :*

| georgikutzata a răspuns:

Cartafi prajiti,(prajeala in general), painea aceea alba de la magazin cea mai buna e painea neagra si nici nu ingrasa dar daca nu iti place cel mai bine ar fi sa manaci 3-5 feli pe zi de paine alba daca nu neagra, lubenita (pepenele rosu) e cel mai bun pentru silueta insa ai grija sa nu mananci cu tot cu sambure poti sa faci apendicita :d