| CristinaDumitru a întrebat:

Spuneti-mi si mie bancuri gen intrebare raspuns cele mai multe si mai amuzante fundita:*big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Exista o categorie pentru asta >.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.google.ro
Sunt cu miile :D spor la citit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci de stupid toxicgirl sau cine mi-o fi dat.

| CristinaDumitru explică:

Stiu dar din greseala am pus aici scuze

| CristinaDumitru explică:

In primul rand nu eu ti-am dat si in al 2 lea rand chiar e stupid pe google dau si eu dar eu vam pus pe voi sa imi ziceti ca sa nu mai caut desteapta lu peste

| CristinaDumitru explică:

Si al 2lea stupid e dat de mine

| Gabriela0009 a răspuns:

Trei purici s-au adunat la sfat in buricul unei femei. S-au hotarat ca fiecare sa-si aleaga o parte a corpului unde sa petreaca noaptea, iar a doua zi sa se reuneasca in buric si sa spuna cum au dormit. Primul puric s-a ascuns sub brat, al doilea intre sani, iar al treilea in p***a. A doua zi primul puric zice:
– Eu am dormit intr-o padure tropicala, unde era atat de cald ca-mi venea sa-mi dau si pielea jos de pe mine!
Al doilea puric:
– Eu am dormit intre doi munti care atat de rau m-au pocnit ca aproape am ramas surd.
Al treilea puric:
– Eu am dormit intr-o pestera unde toata noaptea m-a alergat un chelios si nu m-a prins, da’ m-a scuipat exact intre ochi.

mai multe bancuri aici www.bit.ly/WB9nC6

| Dot_Net_Riduri_1978 a răspuns:

Gasesti aici: http://riduri.net