| norb1t32 a întrebat:

Spuneti-mi v rog care a avut un traumatism cranio cerebral a ramas cu cv sechele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Nu. Deja te-ai vindecat complet.

2 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Lovitură la nivelul capului cu fractură a osului temporal în zona tâmplelor ca să fie pe înțeleseul tuturora.
Iar dilacerarea vine de la ruperea țesutului, practic e pielea și țesutul rupt.

| norb1t32 explică (pentru Ceriik):

Nu am avut doar o simpla lovitura la cap am loat tratament si sunt bine acu dar vreau s stiu dac o s am ceva in viitor

| Ceriik a răspuns (pentru norb1t32):

Nu. Deja te-ai vindecat complet.