| Akamari a întrebat:

Spuneti va rog ce se poate întîmpla daca manînc aceia rosie dinauntrul osului? Ca mama azi mia fiert niste picioruse de gaina si am deschis un os si din neatentie miau ajuns acelea rosii din os in ghît, acum nu ma doare nimic, dar mama mi-a zis ca e rau. Pai asta este rau? sau nu-i nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu este absolut nimic rău, acea substanță roșie, este măduva osoasă și conține o mulțime de vitamine și nutrienți.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca era bine gatita, maduva e sanatoasa, cu conditia sa nu fii alergic.

| LnT a răspuns:

Cum sa mananci picoare de gaina? Pentru mine e scarbos!
Ori cum nai ce sa pacesti! Stai calma!