| kitty_2781 a întrebat:

Spuneti va rog o metoda eficienta de a slabi, intr-o saptamana cu minim 2 kg love struck mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DownAnima a răspuns:

Buna!; fi atenta aici.In fiecare seara/dimineata alearga o ruta cu 1 kilometru jumate sau 2 cel mai bien ar fi 3 daca esti in forma... timp de o luna o sa vezi diferenta... poti slabi chiar 7 kg (nu uita de dieta incearca fructe eco.nu carne/lactate/branzeturi/oua.) sper sa te ajute xD Mult noroc cu slabitu si daca ai mai putin de 50 de kg la 16 ani nu-ti fa griji e obisnuit nu trebuie sa slabesti big grin

2 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Buna!; incearca sa alergi in fiecare seara /dimineata o ruta de 1 kilometru sau 1 kilometru jumate timp de o luma poti slabi chiar 10 kg.si ai grija la regim incearca niste cereale Fitnes si fructe ...nu carne /lactate. mersi; x

| GEORGY_4531 a răspuns:

Buna! poti manca ceriale ftnes cu musly, sau cu fructe, sau activia e cel mai bine:X sper sa te ajute raspunsul meu!