| imihaistoian a întrebat:

Care este cea mai eficienta metoda de a slabi?

4 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Sa ai un regim regulat si sa faci multa miscare daca nu practici nici un sport

| Ramo137 a răspuns:

Du-te la doctor, acolo sigur iti va da multe sfaturi bune, sper sa slabesti happy

| Cozyy a răspuns:

Sport. mergi la o sala de fitness si incearca sa alergi mult. dar treptat, adica 10 min intr-o zi, 20 dupa 3 zile, 30 dupa o saptamana si ceva, nu incerca sa ai un regim altul decat al tau, dupa ce vei renunta la el o sa pui tot pe tine. eu am slabit mult prin sport, am avut si un regim, am reununtat la sport, la regim si m-am ingrasat putin. iti recomand sa ai regimul de acum dar sa bagi si sportul, nu o sa slabesti prea repede, dar o sa slabesti eficient.

| Anwthzza a răspuns:

Pai depinde de tine...adica.ai putea sa nu mai mananci seara.si sa nu mai mananci paine...sunt multe. daca vrei ia id meu si vbm acolo[ ana_lemnaru13 ]