| Puf a întrebat:

Stie care ceva de pastilele alea omegasvelt? Chiar sunt bune? Este vre`un risc daca le iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Mai bune decat orice pastile este stilul tau de viata! Oricum, respectivele pastile lucreaza Numai daca metabolismul tau este Lent. Nu uita ca Ei (vanzatorii de "remedii") vor doar banii tai, atat. Faotul ca tu esti plinuta sau ai sa capeti vreun dezechilibru hormonal dupa aceste remedii, ii intereseaza mai putin. Chiar sunt curios ce ai putea face in situatia asta. Banii i-ai dat deja.
Incearca cu dieta usuoara, miscare si ponderatie in toate cele.

| zeenath a răspuns:

Gasesti un regim de slabit foarte sanatos pe blogul : www.angelahaq.blogspot.com. L-am incercat si u si am slabit!;) bafta multa! Lasa pastilele!

| luiza a răspuns:

Sunt niste capsule cu ceva ierburi care cica ar trebui sa te ajute sa slabesti, dar orice pastila are efecte negative. mai bine incearca pe cale naturala: mananci mai putin, faci mai multa miscare...