| anonim_4396 a întrebat:

URGEEEENTTT! am facut comanda de pastilele PUSH UP 2 de pe net. sunt pastilele pentru sani. sunt bune de ceva? a incercat cineva sau are cineva ceva de comentat la pastilele alea? FUNDAAAAAAA

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai dat bani degeaba si e foarte probabil sa iti freci sanatatea cu ele.

| Ioana380486 a răspuns (pentru suntserios):

Ai incercat? a incercat altcineva si nu au fost ok? nu stiu ce sa zic, as vrea sa nu ai dreptate. multumesc :*

| suntserios a răspuns (pentru Ioana380486):

Nu am incercat ca baietii nu prea au nevoie de asa ceva, dar tare ma indoiesc de rezultatele acestor pastile, mai ales comandate de pe net.

| blondy89 a răspuns:

O sa vezi rezultatul dupa ce il folosesti, chiar sunt curioasa daca chiar functioneaza..desi am citit un articol despre pastile de genu, iar datorita substantelor din pastile acestea pot provoca cancerul la san

| extrambotica a răspuns:

Am aproape 1 luna de cand folosesc Push up 2 si sunt foarte multumita de ele.Nu au contraindicatii si chiar nu iti afecteaza sanatatea pentru ca sunt pe baza de plante.Incercati-le cu incredere.Eu le folosesc in continuare si o sa va tin la curent.

| jesyka a răspuns:

Ai deja 2 luni de cand ai intrebat. au efect?

| extrambotica a răspuns (pentru jesyka):

Buna jesyka.Da am aproape 2 luni de cand folosesc push up 2 si pot spune ca au inceput sa apara rezultatele.Te sfatuiesc sa iei cu incredere.Pana acum am incercat multe metode fara rezultat.Am incercat si alte pastile timp de 6 luni si fara rezultat.De cand folosec push up 2 sanii au devenit mai rotunzi, mai ridicati si mai plini.Eu am alaptat fetita 2 ani si 2 luni si am ramas cu sanii foarte lasati si mici.Acum sunt foarte multumita de aceste pastile si am mai comandat inca 2 flacoane.Aici ai link-ul site-ului unde poti comanda. http://shop.activefoodsupplements.com/produkt/category/id/1
Iti las aici adresa mea de mess sa mai comunica: blue_siempre_fans

| Dandanache a răspuns (pentru extrambotica):

Reclama ascunsa, atentie la extrambotica! E probabil chiar cea care comercializeaza produsul! Uitati-va la raspunsuri, doar despre asta vorbeste!
Incercati sa nu ii luati raspunsurile in considerare.

| Dlk_Dyamanta_1992 a răspuns:

Si eu am facut comanda acum cateva zile, astept sa imi ajunga.Tie cred ca ti-au ajuns deja big grin Poti sa ne spui si noua te rog daca au vreun efect? Ms :*:*

| Pufu a răspuns (pentru Dlk_Dyamanta_1992):

Au avut efect? A trecut deja o luna de cand ai lasat comentariul, banuiesc ca ti-ai facut deja o parere, merita sau nu?happy

| Alexandra_Gabriela_Varga_1990 a răspuns:

Anonim ...au ajuns pastilele? Sunt bune de ceva? happy

| Epure_Andreea_1992 a răspuns:

Se poate sa-mi dai si mie site-ul unde pot da comanda de push up 2? sunt bune de ceva pastilele astea?

| kicsibeatrice a răspuns:

Salut.Eu am luat pastilele acestea, si inca cu doua cutii, dar sincer nu vad nicio schimbare sad si cand am incercat sa sun firma (ca era vorba ca imi da banii inapoi, daca nu-s multumita), nu mi-au raspuns, deci...asta e.

| Ioana_Raluca_1991 a răspuns:

Ma intreb oare daca aceste pastile au intr'adevar efect pentru cresterea sanilor.dc majoritatea fetelor recurg la operatii cu silicon? eu am comandat pastilele acum 2 luni dar nu m-am atins de ele motivul cancerul la san.

| maiait a răspuns:

Iti raspund cu dezamagire, ca am luat si eu pastile PUSH UP2 si nu au avut nici un efect. O mare pacaleala!
Am folosit un flacon si nimic.Sa cer banii inapoi? Nu cred ca mi-i da nimeni.

| extrambotica a răspuns (pentru maiait):

Din a doua luna incep sa se vada rezultatele.

| jesyka a răspuns (pentru extrambotica):

Ce fel de pastile ati luat? chiar au efect? dati-mi si mie linkul sa vad. mersi