| BiiBiis a întrebat:

Stie careva niste trucuri pentru ingrijirea unghilor? de exemplu cum sa avem niste unghii curate si sanatoase? Sunt baiat si nu ma intreseaza oje lacuri sau altele, dar ma intreseaza ca unghiile mele sa arate sanatoase si curate happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dima_5000 a răspuns:

Consuma o luna de zile tablete din drojdie de bere si o sa ai unghii sanatoase. eu am incercat-efect garantat.
o sa te invidieze orice fata.
drojdia de bere contine si vitamine si multe altele folositoare pentru organism.

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Inteleg ca te preocupa igiena ta pers ok dar fara a merge la manichiurista sa ti le aranjezi nu cred ca poti si cu putin lac transparent nu strica

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sa fie mereu curatite si date cu lac de ce nu...caci nu e oja si par frumoase

| dima_5000 a răspuns:

Intreaba de farmacist si o sa-ti spuna exact cum sa o consumi.
eu dupa cate mi-amintesc de 3 ori pe zi :dimineata, la pranz si seara.

| BiiBiis explică:

Si cum sa o consum xizang? o tableta pe zi sau cum?

| soseta ucigasa a răspuns:

You my friend are on the path to gayness!

| i.love.me a răspuns:

Taiele... spala-te p maini si daca vrei date cu un ulei special care se indeparteaza dupa un minut...se gaseste si la avon asa ceva

| flysky a răspuns:

Exista trusa de manichiura, sunt pile speciale pentru unghii care dau luciu si astfel nu mai ai nevoie de lac, pe mine ma intreaba multe persoane daca ma dau cu lac.