| aRiianaa a întrebat:

Stie careva tratamente eficiente pentru cresterea unghilor?

Răspuns Câştigător
| Deea2900 a răspuns:

Buna.
Gasesti la oriflame sau avon.happy
De acolo am si euhappy
Pa, pa. Sper sa te ajutehappy

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Ca sa. ti creasca unghiile mai repede si sa fie si sanatoase poti incerca urmatorul tratament.:
-Te speli bine bine pe maini cu o periuta de unghii.
-Incalzesti putin ulei si tii mainile acolo[nu sa te arda]. cat poti tu.batting eyelashes
-Apoi le cureti iar cu sapun si periutsa bine.sa nu ramana ulei.
-Si aplici o crema pentru. maini si unghi.
Vei avea maini si unghii frumoase si sanatoasebatting eyelashes.
Sper ca te.am ajutat.
Bye.

| Nolkyz a răspuns:

Pai... degeaba sunt de la oriflame sau avon daca nu sunt bune... am si eu, nu ma ajuta cu nimic.