| bruno9432 a întrebat:

Stie cineva camine de ingrijire batrani in Bucuresti sau in zonele din jur?
Ma intereseaza camine private care asigura supraveghere non-stop, eventual recomandari daca ati avut ocazia sa le vedeti sau aveti pe cineva internat. Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Stiu unul in saftica, se numeste one-and-one nursing, parca si este foarte bun, stiu pe cineva care lucreaza acolo, ca masor, si imi spunea ca au foarte mare grija de batranei.

4 răspunsuri:
| EllaGirl97 a răspuns:

Tot la saftica stiu si eu unul select, dar nu vreti la dv.acasa

| zamfira a răspuns:

Www.nursing.ro - cred ca este acelasi despre care a scris si alexdop21 mai sus

| Sibienii a răspuns:

Stiu ca este un raspuns (foarte) intarziat dar in eventualitatea in care exista si alte persoane interesate, in zona aceea am vazut ca exista un camin foarte bun. Iti las un link:
http://www.caminprivatdebatrani.ro
E cu recomandari bune!