| cornelia9 a întrebat:

Stie cineva cat ajunge operatia de polipi la constanta la spitalul judetean? medic, anestezist? multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Diiaanaa a răspuns:

Buna. Cand am fost cu familia si sora ni s-a spus ca ne opereaza sora dar nu au o lumina speciala si nu pot indeparta polipii bine. Si ne-au recomandat sa mergem in Bucuresti pentru ca acolo au tot ce trebuie si ti-as fi spus si doctorul dar nu mai tin minte. Operatia a costat 13 milioane ( 1300 lei ) si parca la asistenta sau anestezist s-a dat 2 milioane ( 200 lei ) Succes :*