| UserCP a întrebat:

Stie cineva ce analize se fac pentru liceul militar? Am fumat si nu vreau sa afle mama sau tata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DjCristian a răspuns:

Nu stiu ce analize se fac, dar in 2-3 zile daca nu mai fumezi nicotina este eliminata din organism.

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Exclus sa se faca analize pentru a se verifica daca ai fumat sau nu, nici nu stiu daca sunt posibile astfel de analize la noi in tara si chiar in afara tarii.

| UserCP explică:

Multumesc frumos

| UserCP explică:

Pai la plămâni? Se poate vedea daca ai fumat sau nu.

| AntoniaDeaconu1233 a răspuns:

Ai intrat? Daca da, la ce liceu?