| IIssaIssabella a întrebat:

Daca sunt si cu mama si cu tata acasa., cum as putea sa-i zic mamei ca mi-a venit ciclu fara ca tata sa stie?big grin stiu ca pana la urma va afla dar totusi nu vreau sa afle fix de la mine.

Răspuns Câştigător
| Monik_4320 a răspuns:

O iei pe mama ta de o parte si ii spui. fara k tatal tau sa auda.tongue...nu e greu sa o chemi in alta camera in care sa nu se afle tatal tauwinking

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Poti sa ii zici mamai tale sa vina putin pana in camera ta.sau in alt loc unde nu este tatal tau.si ii zici.va afla oricum pana la urma.asa ca nu pierzi nimic daca ii zici:d

| Voledar a răspuns:

laughing) mama cat de penibil...de ce iti e rusine sa zici, ei stiu chestii d-astea cu nult inainte sa fii tu gandita macar si tu te feresti de ei laughing) daca acum te feresti da cand o sa-i zici lu maicata ca nu mai esti virgina rolling on the floor)

| IIssaIssabella explică:

Mdea ce sa zic foarte amuzant. i-am zis si a fost ok. si u nu ai cum sa stii niciodata cum e. sunt sute de fete care au problema asta.