| kraiova00 a întrebat:

Stie cineva ce as putea sa am pentru ca vara primavara si toamna o data in fiecare zi ma i-a un stranut simultan de 15-20 de ori intr-un minut si nu cred ca sunt alergic la ceva pentru ca oriune as fi stranut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Sunt teste speciale pentru a descoperi la ce faci alergie.Dar pana atunci, poti sa iei xyzal una pe zi si nu mai ai treaba. Sanatate!