| 9 PM a întrebat:

Stie cineva cum se ia spirulina: se inghite cu apa sau se suge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Capsulele se inghit cu apa.

| Zenithf a răspuns:

Tine-le in gura pana se topesc toate-toate, apoi uita-te in oglinda cu limba scoasa. rolling on the floor
Poti sa le bei, dar mai distractiv ii sa-ti vezi limba verde! big grin

| JeSa a răspuns:

Aşa este. Comprimatele de spirulină se iau cu apă şi chiar fară. happy(uneori)
Sănătate!

| katala a răspuns:

Nu se suge. Se inghite cu apa.

| allleeeee a răspuns:

Pai uite-te pe prospect sau pe ambalaj.
Daca nu scrie sau le-ai aruncat intreba o farmacista.
http://www.contraboli.ro/spirulina/

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Se inghite cu apa happy

Pa, pa.

| Ich a răspuns:

Din cate stiu eu se ia cu apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mesteca bine in gura, apoi se inghite cu un pahar de apa sau de ceai.