| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste medicamenta, sau diete bune pentru ingrasat, anticonceptionalele m-au ingrasat ft putin dar dupa 3 luni scad din nou in greutate...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Mananca chipsuri. nu e f sanatos, da' te ingrasa k au euri...
sau mananca noaptea. tarziu.
mananca combinat...es iaurt cu cartofi prajiti, etc...
mananca fast-food

3 răspunsuri:
| littleblackgirl a răspuns:

Buna.
Incearca "cavit". Sunt un fel de vitamine care iti cresc pofta de mancare. Le gasesti la farmacie, dar nu uita sa precizezi daca doresti pentru adulti sau pentru copii.
O zi buna!

| ღAnonimღ a răspuns:

Ar trebui totusi sa consulti un medilc, e posibil sa fii bolnava. hipertiroida, tenie(un vierme de 4-5 metri care isi traieste linistit viata in intestinul tau subtire), etc...

| radanpetrica a răspuns:

Ingrasat? Destul de greu de raspuns. Fiecare avem un organism diferit si e foarte greu sa spui un mod eficient.
Du-te la medic si intreabai pe ei sau la prof de sport.
De ingrasat, mancarea sanatoasa.de acasa, cat mai multa. Ai putea de asemenea sa incerci sa tragi de fieare, iti va dezvolta masa musculara dar nu te vei ingrasa.