| Sebyy_4815 a întrebat:

Stie cineva un nutritionist in Suceava?
Vreau sa ma apuc de slabit mai serios si vreau sa aflu exact ce trebuie sa fac... un regim alimentar etc.
Daca cineva a fost la un nutritionist in Suceava si a dat rezultate sau stiti ca e unul bun spuneti-mi si mie.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Salut. Eu nu stiu pe nimeni din Suceava, dar in schimb pot sa-ti spun ca sotia mea a slabit 12 kg in 5 luni cu mancare raw. Gasesti tot felul de site-uri si retete cu astfel de mancare, dar trebuie sa fi constient ca nu merge sa faci rabat cu un astfel de regim. Nu doar ca slabesti dar este si foarte sanatos. Nimic fiert, nimic prajit, totul este natural. Succes!