| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiiiiiii! Vreau ca dupa sarbatori sa slabesc 10 kg. Am nevoie de un regim. Dar nu vreau sa-mi spuneti sa incerc nu stiu ce regim pentru ca ati auzit ca e bun.l Vreau sa-mi dati un regim incercat de voi, care a dat rezultate si sa imi spuneti cat ati slabit si in cat timp happy Va rooog!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un regim destul de usor de tinut, cu ulei de masline extravirgin, trebuiesc doar respectate cateva reguli simple : Se mananca 3 mese pe zi, indiferent ce, se iau 4 linguri de ulei de masline extravirgin dupa una din mese, cea de dimineata sau cea de la pranz, intotdeauna aceeasi fara a schimba. Dupa masa nu se pune nimic in gura timp de 1 ora, nici macar apa, spalat pe dinti, guma, etc, apoi se iau cele 4 linguri de ulei si iarasi nu se mai pune nimic in gura timp de 1 ora. Nu se consuma alcool si bauturi gazoase. Rezultatele incep sa se vada dupa 2 saptamani. Efectul e garantat si chiar ar trebui sa fii multumita ca ai putut sa primesti reteta asta care e si usoara si necostisitoare. Mult succes!

| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Dieta_Dukan Maama a slabity 17 kg intr-o luna

| madaXXde a răspuns:

Funda? big grin Înfometarea nu este o soluţie, aşa că mai bine ia un creion şi o hârtie şi notează…

1. Ciuperci

Înlocuieşte carnea roşie cu ciupercile şi vei slăbi mai uşor. Ciupercile sunt extrem de sărace în calorii, spre deosebire de carne. În plus, pot fi gătite în atât de multe feluri încât este imposibil să nu găseşti o reţetă pe gustul tău! Sotate, pe grătar, cu sosuri, umplute, ciupercile sunt delicioase şi, cel mai important, extrem de săţioase.

2. Ouă

Se ştie, ouăle sunt pline de proteine. Mâncând un ou pe zi, senzaţia de foame va fi cu mult diminuată, fiind foarte săţioase.

3. Cereale din ovăz

Alege un mic dejun pe bază de cereale din ovăz. Mâncate cu trei ore înainte de a merge la sală, ajută la arderea grăsimilor.

4. Migdale

Nu numai că sunt pline de proteine, ceea ce le face ideale pentru potolirea senzaţiei de foame, dar sunt şi pline de grăsimi naturale. Cei mai mulţi nutrienţi provin din coajă, aşa că, pe cât posibil, alege migdale cu coajă.

| TheRecon a răspuns:

Alergatul este cel mai bun regim! Functioneaza garantat!winking