| Whitemen a întrebat:

Stie cineva un substitut pentru pastilele de dementa? Am ramas fara sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi din nou la psihiatru si iti va da altele!
Din pacate, suplimentele pentru dementa nu se gasesc pe toate drumurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de crezut că ai fi dement, nu cred că îți puteai face cont pe platforma asta
Nu cred că există așa ceva. Îți dă psihiatru

| Whitemen explică (pentru anonim_4396):

Psihiatru mi-a zis ca nu sunt Sigma Male ci dement sad sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Whitemen):

E plin de retardați pe aici, tu mai lipseai laughing

| Whitemen explică (pentru anonim_4396):

Am documente ca sunt retard...

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

E bun de ministru sau deputat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Whitemen):

Pari mai degrabă un troll plictisit
Baga la păcănele tot ce ai sa vezi cum îți trece plictiseala laughing
Asta trebuia încadrata la amuzament, ai greșit grajdul

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Frați de cruce cu deputații și miniștrii, garantează stabilitatea economiei, ba chiar se și jura pe carne de mici, de fapt oferă mici celor care îi votează, așa îi hipnotizează prin prisma papilelor pilelor gustative

| Whitemen explică (pentru anonim_4396):

Pai de asta intreb de substitut.Am ramas fara bani de pastile ca nu am prins panou de septari la aparate sad sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Whitemen):

Antidepresivele sunt un substitut temporar
Nu știu din ce loc ai apărut dar nu impresionezi cu troll-ul asta low cost, eu zic sa te mai străduiești puțin, până atunci sfoara și săpun

| Whitemen explică (pentru anonim_4396):

Ce altceva poti sa faci pe un site ca asta unde aproape toata lumea intreaba daca e un pacat sa te masturbezi sau cum sa iti maresti penis ul laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Whitemen):

Nu trebuie sa urmezi efectul turmei sa pari cool, ăștia cum intra pe ușă li se fac pensie de retardism mintal, unii adică nu "ăștia", nu te mai lua după alții fi mereu tu cel autentic.
Nici în gluma nu e bine sa afirmi așa că ai avea o boala asa gravă, mai târziu la bătrânețe nu ști ce te așteaptă daca apuci desigur

| MorcovMajestic a răspuns:

Gargara cu petrol foarte bun recomand

| gabicoo a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Greșit! Gargară cu suc de morcovi!

| MorcovMajestic a răspuns (pentru gabicoo):

Corect! Dar s-ar putea sa aiba vedere cu raze-X dupa!