| Sufletel92 a întrebat:

Stie cineva un tratament de albire a dintilor de la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anka_2708 a răspuns:

Buna! kiss

eu am incercat sa folosesc PEARL DROPS pentru albirea dintilor, si a functionat. Folosesc PEARL DROPS in locul pastei de dinti! Incearca si tu, iti garantez ca o sa vezi rezultate inca din prima saptamana. Bafta! kiss

fundita kiss

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Intreaba de kit pentru albirea dintilor

| UNfriendLY a răspuns:

DA, am mai zis asta de N ori
spalate de 2x/zi cu pearl drops, o sa ai dintii f albi

| Mmarryy a răspuns:

Eu folosesc Sensodyne whitening si sunt multumita. Am folosit si Lacalut white si acela era bun. Chiar au dat rezultate!

| MANDY_2679 a răspuns:

Blend a med 3d white pearl big grin

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Cred ca pearl drops

| ciumpalaku a răspuns:

Da pasta de dinti GLISTER

| Sufletel92 explică:

Pearl drops?
Intreb la farmacie?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasta de dinti dar nu colgate si prosii de astea ia sensodine