| Bianca101 a întrebat:

Stie cineva vreun centru de recuperare medicala, kinetoterapie in sectorul 6, Militari? Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Furnicutza a răspuns:

Http://www.kinetoterapie-fizioterapie-recuperare-medicala-gimn...Http?/
Intra la contact si acolo e adresa.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Da-mi un msg pe pvt ca sa te pot contacta in vederea unor detalii. poate te pot ajutahappy

| Bianca101 explică (pentru katy):

Am incercat, insa nu iti pot da mesaj privat, mi se spune ca statutul de junior nu imi permite asta. Da-mi add pe enache.bianca_89@yahoo.com te rog frumos. Multumesc