| 21ndstillachild a întrebat:

Stie cineva vreun remediu, ceva, pentru durerile de incheieturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Am nevoie de mai multe detalii. Varsta, sex, activitati predominante, un scurt istoric medical legat de boli cardiovasculare.

| dragos9234 a răspuns:

Ketonal.
Sau alte inflamatorii.

| Empathizer a răspuns:

Medicul tau stie cu siguranta. Consulta-l. Temporar, daca nu ai contraindicatii, poti lua un antiinflamator (Diclofenac, de exemplu). Citeste prospectul inainte de folosire.

| DuRR3xX a răspuns:

Pai...incheieturi adica in cot, cea de la palma(de la mana), de la genunchi. Ai putea sa dai cu FastumGel si alte inflamatoarea din astea sau cu namol.happy Ai grija!

| Empathizer a răspuns (pentru DuRR3xX):

... ai grija cu Fastum gel. Poate da fotodermita daca se expune la soare dupa ce il foloseste. De aceea nici nu se mai elibereaza fara reteta medicala.