| Deeliaa a întrebat:

Ce remediu aveti pentru durerile de cap?big grinfunditakiss

Răspuns Câştigător
| UfA a răspuns:

Pentru dureri de cap? De obicei nu folosesc pastilele pentru ca ele dauneaza ficatului, dar ar fi bine sa bei un ceai din menta sau romanita! Sigur ca ajuta... Din propria experienta!winking

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Iau un nurofen si imi trecehappy

| Gya_8215 a răspuns:

Legume! nu de mancat... fa`ti comprese de cartofi sau de varza cele mai bune! special cu cartofi si otet. Daca nu stii sa faci contact mebig hug da un mesaj

| dokosvai a răspuns:

Eu l-am taiat big grin scuze glumesc Stai linistita si ia o pastila de durerewinking