PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stiti ca exista anumite alimente care ne pot intari sanatatea si ridica gradul de imunitate al organismului, cat si optimiza buna lui functionare?!

http://www.9am.ro/......anism.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Putem trăi sănătos dacă România nu ar mai fi gunoiul Europei care nu aruncă altceva decât E-uri dătătoare de cancer. Nu degeaba suntem noi pe locul 3 în lume și locul 1 în Europa la decesul "oferit cu dărnicie" de cancer!
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

E destul de interesant articolul şi da, şi da, ştiam de unele alimente, dar nu de aşa multe.
PaPa!