| angel22 a întrebat:

Stiti ceva medicamente de slabit eficiente, care dp ce nu le mai iei sa nu pui in greutate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Medicamentele nu îți fac bine, mai ales cele de slăbit.
Eu am făcut timp de 3 zile o dietă în care mănânci numai fructe. Mănânci numai fructe și bei foarte multă apă. După ce faci acestă dietă de trei zile poți să mănânci orice și numai pui pe tine.
Bineînțeles trebuie să faci și foarte mult sport. Trebuie să mergi o oră de zi.

Sper că te-am ajutat!
Succes!
Numai bine!

| 1spion a răspuns:

Stiu eu! Handbalul, alergatul, exercitiile fizice, consumarea caloriilor, toate in aer liber, nu pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti calculezi caloriile...cu pastilele iti faci raubig grin

| DannyNick a răspuns:

Medicamentele de slabit nu sunt bune.Ele doar elimina apa din organism si te fac sa te simti mai usor dar si mai rau, dupa ce bei apa din nou vei recapata greutatea.Incearca : mese regulate, practica un sport.