| MLAURA a întrebat:

Stiti cum se trateaza laringita pseudomixomatoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danutza_2917 a răspuns:

De obicei este o afectiune cronica care apare la marii fumatori si tratamentul e specific fiecarui caz, in functie si de celelalte afectiuni ale persoanei respective.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cine ti-a pus acest diagnostic, sunt convinsa ca ti-a prescris si tratamentul aferent.Sanatate!

| カルメン a răspuns:

Http://www.preferatele.com/docs/medicina/6/laringologia--laring3.php
este foarte mult de citit ar cred ca poti gasi raspunsul la intrebarea ta:D

http://www.clinicaestet.ro/......giene.html
si aici poate gasesti unul si nu trebuie sa citesti asa de mult:D

| Karateka a răspuns:

Da, iti iau gatlejul cu sabia si gata. Te-am rezolvat.