| adela2012 a întrebat:

Stiti cumva cum pot scapa sau macar cum pot diminua ridurile de sub ochi? Prin tratamente naturiste as vrea.
P.S : nu stiu cat este de important, dar am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hidrateaza-te, dormi, nu mai minca timpenii! Trei tratament naturiste care nu esueaza niciodata!

| adela2012 explică:

Si de unde stii tu ca nu fac toate astea?

| Akihito a răspuns:

Nu manca dupa ora 6 ( nu e doar pentru slabit daca mananci dupa ora 6 la 8-9-10
sistemul digestiv lucreaza in timpul noptii si nu te poti odihii cum trebuie)
si sa te culci la 10.

Sau cu un corector de cearcane. happy