| Ramona_2721 a întrebat:

Cum pot scapa de ridurile de sub ochi?

Răspuns Câştigător
| ginutza12 a răspuns:

Buna! de scapat de ele nu cred ca poti dar daca ai 15-16 ani iti recomand fond de ten sau corector anti cearcan dor le acoperi sau cauta prin farmaci ceva poate gasesti.Stiu ca intr-un timp avea la vchy o litiune care chiar te scapa de riduri nu stiu daca o mai au intreaba pe la farmaci poate gasesti! pup :*:*:*:* funda?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Bisturiul.

| oana_7303 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te odihnesti mai mult...si sunt tot felul de tratamente...as opta pentru cele pe baza de plante. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ramona_2721 explică:

Minks as prefera mai bine sa fiu cu riduri, decit sa decurg la bisturiu(cel mai mare dusman al meu :d)mersi pentru ajutor chiar voi incerca sa ma odihnesc mai mult ca in ultimul timp am cam uitat de odihna