| Daniela98dani a întrebat:

as vrea sa imi cresca macar vreo 1-2 mm intr-o luna unghiile si sa fie si tari. Daca stiti niste tratamente naturiste pentru cresterea unghiilor si pentru intarirea unghiilor? multumesc. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kta1431k a răspuns:

Nu sunt adeptul unghiilor lungi pentru ca sunt barbat, dar totusi am cautat pentru tine si am gasit asta: http://www.cosmocity.ro/......-tale.html

3 răspunsuri:
| danieldan123 a răspuns:

Eu am dat cu ulei de ricid care intareste unchiile funda

| helenqw a răspuns:

Buna, si eu am avut aceeasi problema happy
Incearca uleiul de masline, da rezultate garantat, cel putin la mine a mers

| nory007 a răspuns:

Pai,ai putea sa ti le dai cu tratament (dealfel plin de chimicale), dar daca ai spus ca vrei ceva naturis poti folosi intaritor de unghii de la favisan.