| AlysaEu a întrebat:

Stiti cumva vre un remediu naturist pentru tuse?

sau chiar si pastile...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siropul de patlagina
Sirop cu miere si muguri de brad
Sirop cu propolis
Sirop cu scai vanat
Alexutu, ai răcit... Inghetata asta...

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Sirop de ceapa
http://www.divahair.ro/......ntru_tuse!
Totusi ar fi bine sa consulti medicul de familie daca nu trece in 2-3 zile.
O zi buna sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

TusinForte la farmacie.Sau infuzie din coji de ceapa. Cele uscate.La fierbi ca la un ceai.

| Daniel2836 a răspuns:

Sirop de ceapa care are un gust si miros ingrozitor cand il mananci trebuie sa te ti de nas si trebuie sa il iei de 2 ori pe zi.
Ceai de coji de ceapa care nu este atat de rau la gust dar trebuie sa bei cam 4-5 cani pe zi. Sper ca te-am ajutat.
Funda?