| GoSsip GiRl a întrebat:

Stiti niste medicamente pentru tinere de mintehee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Lecitina am folosit eu tongue

| JeSa a răspuns:

Buna!, Lecitina, dar totusi uitate aici;) http://www.pcfarm.ro/categorie/5/Pentru-memorie sper sa-ti fie de ajutor!, Sanatate, Pa!

| EUSIATIT a răspuns:

Memo plus. spirulina

Răspuns utilizator avertizat
| Butsilee a răspuns:

Exista unt cu leticina laughing pui pe paine si mananci laughing e f simplu dar thinking am uitat numele straight face

| marioBARCELONA a răspuns:

Daca nu ma insel te poate ajuta LECITINA.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lecitina am luat si eu, dar nici asta nu ma ajuta prea multlaughing

| Elena23_7421 a răspuns:

Piracetam + lecitina.

| biluta2001 a răspuns:

Memo plussi plusssz