| ella2816 a întrebat:

Heii anul acesta am baculsad,ce imi recomandati pentru tinere minte? ceva ce ati folosit, sau despre care stiti ca sunt bune:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai nevoie de medicamente care sunt toxice pentru organism, ci mergi pe logica cititului, aprofundarea lecturii prin înțelegere.
Succes!
Pa, pa.

| DayByDay a răspuns:

Eu iti recomand sa inveti totul din timp si sa nu inveti totul pe ultima suta de metri. Eu recunosc ca in ultimele 3 luni am invatat ceva mai intens si pot sa zic ca m-au ajutat si pastilele "MemoPlus" sa am mai multa energie si sa nu fiu foarte obosita. Multa baftahappy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Dormi macar o jumatate de ora inainte de a te apuca de invatat.Mananca un baton de ciocolata inaijte de examen.Mai iesi afara la aier.

| Weaver_Sorin_1990 a răspuns:

Memoplus e bun