| ella2816 a întrebat:

Buna,anul acesta am bacul si nu prea tin minte,stiti cumva ce sa iau pentru tinere minte?, Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Era o pastila buna de tot, am folosit-o, dar nu mai tin minte cum se numeste laughing

| zdrangoi a răspuns:

Iar acum vorbind serios, lecitina ar fi.
http://adevarul.ro/......index.html
Insa cel mai bine ar fi sa inveti temeinic.
BAFTA la vara!

| Crash94 a răspuns:

Lecitină, dar depinde şi de care. Mergi la medic pentru a-ţi recomanda ( cel mai sigur ). În unele cazuri poate avea efecte inverse.
Şi MemoPlus este foarte bun, eu am luat şi chiar sunt mulţumită de el.

| CristinaMaria1D a răspuns:

MemoPlus happy