| nikolettta a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar mi se pare ceva in neregula:La un om de 17 ani cam ce inaltime e normal sa aiba dintii(mai ales cei din fata)?
funda la cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai 1.5 cm cu tot cu radacina si ma refer la cei de sus/fata.