| iStarry a întrebat:

Stiu ca s-au mai pus intrebari de genul asta happy In weekend s-ar putea sa ma revad cu prietena mea cea mai buna, pe care n-am mai vazut-o de cateva luni...si poate mergem la plaja sau cu rolele ca "pe vremuri" laughing Dupa calculele mele, saptamana asta s-ar putea sa-mi vina menstruatia crying Ce as putea sa fac sa o mai aman?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NCL a răspuns:

Si eu caut o metoda pentru chestia asta...dar am inteles ca exista pastile la plafar dar nu stiu cum se cheama sau cat costa.big grin