| AlexSkyTitan a întrebat:

Prietena mea a luat o pastila anticonceptionala inainte cu cateva zile sa ii vina menstruatia pentru a vedea cum este (nu a mai luat pana acum) si dupa nu a mai luat pentru a ii veni menstruatia, dar deja i-a intarziat de o saptamana, ar putea fi de la pastila pe care a luat-o?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Evident.
Prostia nu are limite din păcate...

| AlexSkyTitan explică (pentru mihai69):

Ce legatura are prostia in asta. Voia doar sa vada cum e cu pastilele.

| mihai69 a răspuns (pentru AlexSkyTitan):

Păi trebuie să ai un IQ foarte redus ca să iei o pastilă foarte dăunătoare, cu contraindicații și efecte adverse clar descrise în prospectul ce o însoțește. Mai ales dacă NU e cazul.