| dannyweiden a întrebat:

Sucul "vita" ingrasa adica pot sal beau sau contine prea multa zaharoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă am priceput bine astea sunt niște sucuri moldovenești!
Dacă faci multă mișcare = gimnastică +sport == poți consuma și slănină, care are un aport caloric mult mai mare decât un suc.

| Spitz10 a răspuns:

Adica pe bune? nu vrei sa bei un suc pentru ca ai putea sa sa pui 0, 005 grame?
Adica chiar vrei sa imi spui ca nu ai bea putin suc sa nu pui o mica sutime de grasime pe care o arzi la o ora de sport numai aruncand la cos? Imi pare rau inseamna ca nu esti un om normal!