| SnYcK3rS a întrebat:

problema mare, e vara, e soare :X si cu totii vrem sa aratam impecabil. Nu pot spune asa despre mine. Sunt baiat, am 17 ani si m-am chinuit in trecut sa'mi lucrez abdomenu, dar niciun rezultat minim. Am in jur de 1, 70 si eu cred ca am putina burtica. Nu sunt plat, sunt oarecum rotund laughing ca sa ma exprim asa

Ce sa fac? Stiu k trebuie sa dau jos acel strat adipos... ajutati-ma va roog happy

Vreau ceva pentru acasa care sa dea rezultate. Sunt constient k rezultatul nu apare dupa 1-2 zile, dar totusi, dupa un timp sa inceapa sa se vada rezultate.

Ar trebuie sa slabesc la burta. am pana in 65 de kg

Heelp

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ai burta desi ai lucrat abdomenul? Tu ai fost la sala de forta sau la sala de mese? Mai intai incepe acasa cu serii de cate 25 de abdomene normale. Cand simti ca te dor muschii abdominali bagi inca 5, faci pauza 10 secunde si bagi inca 5. Faci pauza 5-10 minute si faci http://www.youtube.com/watch?v=fk_usVg7Fp0 si las-o mai moale cu berea si cu gratarul.

| SnYcK3rS explică (pentru William):

"te dor muschii abdominali bagi inca 5, " adica inca 5 serii sau ink 5 repetari >

| Cosmin86 a răspuns (pentru William):

Cu abdomene NU elimini grasimea de pe abdomen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza stratului adipos.
Trebuie sa alergi in fiecare zi pana iti iese sufletul, si cand ai dat grasimea jos abia atunci sa-ti lucrezi abdomenul si musculatura.
Sper ca te-am ajutat.

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro