| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Sunt baiat si am 13 ani si azi am fost obosit si am luat cateva lingurite sau 1 lingurita de cafea casa blanca in gura si am baut unpicde apa o intrebare ma simt mai agitat si energic pot pati ceva? nu beau cafea des beu cafea foarte rar pot pati ceva sunt baiat 13 ani 85 de kg si 1m77 rapid raspunsuri? simt o senzatie la nivelul umerilor si picioarelor si mo durut foarte putin inima adica foarte incet mi se poate intampla ceva no o sa mai fac asta mi se poate intampla ceva? fara raspunsuri du-te la medic parerea dvs si seriosi va rog frumos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Nu nu patesti nimic dar cafeaua la varsta ta nu e buna organismul tau nu este dezvoltat complet.

cand te mai inteapa inima ia o lingurita sau 2-ua de zahar.

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru soul2soull):

Ok

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru soul2soull):

Iti raman dator meris mult

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru soul2soull):

Mersi

7 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

U n-ai nimic

| diavolitadulce a răspuns:

Nu ai nimic

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru diavolitadulce):

Deci e normal si am impresia cami bate inima tare nu ciar asa tare deci n-am nimica?

| diavolitadulce a răspuns (pentru MarijuanaFanNr1):

Asta e efectul la cafea. ce vrei? mai e si varsta. nu ai nimic si nu ai de ce sa te ingrijorezi si eu am 13 ani si mai beau cafea uneori dar sincer nu am patit ca tine. oricum eu am si imunitatea mai crescuta fata de altii fiinda fac sport la geru si mananc foarte sanatos