| nicu64 a întrebat:

Sunt băiat si am vergeturi la ambii umeri.Cum scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ale5184 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de ele ci doar sa previi sa mai apara altele. Singura metoda sa scapi ar fi prin operatie, dar nu cred ca ai face asa ceva. Cu timpul o sa se decoloreze si vor fi mai putin vizibile. Ai grija sa nu te ingrasi/slabesti brusc si foloseste o crema normala pentru hidratare. Succes.

| nicu64 explică (pentru Ale5184):

Imi este rușine sa stau la bustul golcrying(

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu scapi. Operație estetică nu merită.

| Donsavas a răspuns:

Nu le pasa sa se decoloreze! Daca nu le ai de mult timp, mergi la dermatolog fiindca iti va da o crema care le va reduce. O alta mosalitate de scapare este cu laserul doar ca la unii oameni nu dispar definitiv.

| TheGentleman a răspuns:

Cu sex. Mult sexwinking

| Ale5184 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine. Foarte multe persoane au vergeturi. Nu asta conteaza. Suntem toti influentati si vedem cum arata corpul perfect, cu muschi, fara urma de vergeturi si perfect epilat. Da, asa ceva vezi doar in reviste si se numeste Photoshop. Realitatea e alta. Fiti multumiti cu corpul pe care il aveti. Important e sa fiti sanatosi.

| Ale5184 a răspuns:

Foarte multe perfoane au. Nu va mai lasati influentati de corpuk perfect. Ala e Photoshop. Fiti multumiti cu coprul pe care il aveti. Important e sa fiti sanatosi

| Shadow136o a răspuns:

Pfff. Asa am și eu la spate. Trebuie sa te dai cu o crema de galbenele. Dacă încă mai sunt roșii poți scăpa de ele, dacă sunt albe nu mai poți. Asa citisem pe net.