| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune tigarile Kent Convertibles(click)...Au gust tare a mentol, ma refer daca nu se mai simte gustul a fum asa rau big grin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A daa..si cata nicotina au 4mg? laughing

| RainboyDash a răspuns:

Tigarile nu sunt bune, o sa-ti imbolnaveasca plamanii, mai ales daca nu faci miscare in aer liber sau in padure

| SMarius a răspuns:

I-ati mah odata un pachet si vezi...o sa-ti placa oricum, si daca nu, sunt destui fumatori carora sa le faci cadou cateva tigari!

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

DalaughingCum am dat un pachet de Kent 1 fara 2 tigari pe 5 Lei..Ca nu mi-au placut au fost prea slabe big grin

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteAndProud14 a răspuns:

Ca sa nu te prinda mama ta ca fumezi... iti iei Kent convertbiles, scoti o tigare, o fumezi si dupa ce o fumezi nu arunci filtru, il desfaci, si vezi ca are o biluta in el, o iei si o spargi pe maini, si o sa-ti puta mainile a mentol puternic nu a tutun.

| blackangel69 a răspuns:

Eu la inceput ameteam de la mentol.Acum in ultimele zile doar din astea fumez...nu sunt asa tari

| anonim_4396 explică (pentru blackangel69):

Si aveai ameteli rele, si cat durau?