| AleMatei2000 a întrebat:

Salut,cat de bune sunt tigarile kent click? Adica pentru incepatori, nu sunt asa tari, nu?

1 răspuns:
| NyctophobicGhost a răspuns:

Am fumat azi cateva.Inainte sa sparg acea capsula din filtru, am vazut ca sunt tigari normale light. Dupa, a inceput asa o avalansa de arome confuze.Nu era nici mentol si nici vreo aroma ceva de tutun cu rom.
Cine a avut caine si il plimba prin parc, cred ca a spart o capusa pe asfalt dupa ce a scos-o din blana animalului.Senzatia e aceeasi, in caz ca n-ai cu ce sa compari noua experienta.