Întrebare recomandată | Silvia93 a întrebat:

Sunt din Bucuresti, la ce bazin as putea merge sa fac inot pentru a slabi unde sa nu fie prea scump si sa nu fie prea multa lume?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Este un bazin in curtea facultatii de medicina(de pe bd.Eroii Sanitari) dar nu stiu sa iti zic pretul.Merita sa te duci sa te interesezi, altul nu stiu.

| Fernando9Torres a răspuns:

Ieftin si fara multa lume? hmm...cel mai bine ar fi sa mergi sa cauti o balta si sa faci asa http://youtu.be/DQKrQgJSi8A. Glumesc, incearca Bazinul de inot olimpic :D

| Happyjump a răspuns:

Bazinul înot olimpia

| xrapalexx a răspuns:

Bazin inot Olimpia Bucuresti

| Hrista a răspuns:

Salutare, eu fac inot de aproape 4 luni la Bazin inot Olimpia Bucuresti. Adresa este undeva in sector 2, zona Iancului. Te poti inspira de aici: https://www.facebook.com/Bazin.Inot.Bucuresti